Mert Çuhadaroğlu’nun ikinci kitabı HAYATINI DEĞİŞTİR tüm kitapçılarda

  0
  1429

  hayatını değiştir
  hayatını değiştir
  “Unutkandır insanoğlu. En çok da kalbinin sesini dinlemeyi unutur… Potansiyelini, neler yapabileceğini unutur… Bir gün hatırlar ve her şey yeniden başlar…”

   

  Benim değişim yolculuğum bu cümle ile başladı.   Peki kalbimin sesine kulak vererek hayalimin peşinden gitmek için bir seçim yaptıktan sonra gerçekten neler oldu, neler yaşadım, ne hissettim?   Ben tek bir şey yaptım. Dikkatimi daha çok hayatımda olan güzel şeylere vermeyi seçtim ve hayatımı daha çok sevmeyi öğrendim. Kalbimin sesini dinleyerek potansiyelimin farkına vardım tekrar. Değiştim ve değişimin hep daha iyiye doğru olduğunu gördüm.

   

  Kitabımda 15 yıl denetim ve finans sektöründe çalışan 40 yaşında bir kişinin bir anda kendisini bekleyen güvenli geleceği elinin tersi ile iterek yazarlık ve koçluk yapmaya başlaması ile gelişen hikayemi kişisel gelişim ve koçluk bilgileri eşliğinde özetledim.

   

  Danışanlarımdan izin alarak gerçek hayattan koçluk örneklerine yer verdim. Potansiyelini daha fazla kullanmak ve hayatında değişiklik yapmak isteyen herkesin okumasını tavsiye edebileceğim rehber niteliğinde bir kitap oldu. Gerçek hikayeler her zaman etkileyicidir, bu kitapta anlatılanlar da tam bu nedenle öyle işte.

   

  HENÜZ YORUM YOK

  CEVAP VER

  This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.