Yaşam Koçluğu

Bir yaşam koçu olarak benim rolüm,  hizmet etmeyen inançlarınızı fark etmenizi sağlamak ve değişim yolculuğunuzda destek olmak. Yaşam koçluğu seanslarında başrol oyuncusu sizsiniz.

Yaşam koçluğu seanslarımızı haftada bir karşılıklı sohbet şeklinde yapıyoruz. 50 dakikalık seansımız ister yüz yüze, ister telefonda olabilir.

İkisinin birbirinden üstün olma durumu yok. Istanbul dışındaysanız telefonla olabilir seanslarımız. Istanbul’da oturuyorsanız sizin tercihinize kalmış.

Sizin değiştirmek istediğiniz her konu üzerinde çalışabiliriz, aklınıza gelen her soruyu defalarca çekinmeden sorabilirsiniz. Asla bir yargı veya eleştiriyle karşılaşmazsınız. Ne de olsa dönüşüm sürecinde pratik yapa yapa ilerleyeceksiniz.

Sizin için neyin daha doğru olduğu hakkında bir yorum yapmam. Bunu bulacak olan sizsiniz, ben sadece ne istediğinizi keşfetmenizde ve isteğinizi kendinize çekebilecek kişiye dönüşmenizde yardımcı olabilirim.

Sizin kurban hikayenizde size destek olmam, yani benden “Vah vah, çok çekmişsin gerçekten” lafını duyamazsınız. O zaman yaşam koçu değil yakın arkadaşlarınızdan birisi olmuş olurum.

Peki, herkesin ihtiyacı var mı yaşam koçluğu seanslarına?

Bu tamamen kişiye bağlı. Hayatınızın bazı alanlarında sizi rahatsız eden benzer senaryolar tekrarlanıp duruyorsa ya da değiştirmek isteyip de takılıp kaldığınız bir konu varsa, dışarıdan bir göz iyi gelebilir. İnsan kendi probleminin içindeyken büyük resmi görmekte zorlanabiliyor ve dışarıdan bir bakış açısı farkındalığın daha erken kazanılmasını ve daha hızlı bir gelişme yaşanmasını sağlayabiliyor. Kendinize bir yatırım yapıp yapmama kararı tümüyle kendi içinizde alabileceğiniz bir karar.

Kendinize bir yatırım yapmak ve hayatınızı dönüştürmek ister misiniz?