Nefes Terapisinin Faydaları

Nefes Terapisi ile açık ve doğal akışına kavuşan nefes alışkanlığımız fiziksel, duygusal ve ruhsal anlamda yaşam kalitemizi arttırıyor.

Nefes Terapisi seanslarının ilk başlarında daha önce nefesin tam kapasite olarak ulaşmadığı hücreler yeniden nefesle buluşmaya ve yenilenmeye başlıyorlar. Bu da fiziksel anlamda yenilenmeyi beraberinde getiriyor.

*Bağışıklık sisteminin güçlenmesi
*Hücre yenileme hızının artması
*Anaerobik (oksijenle varolamayan-kanser gibi) hastalıkların iyileşme sürecine destek
*Toksinlerin atılması – doğal DETOX
*Ciltte ve saçlarda canlılık
*Metabolizmanın hızlanması

Nefes Terapisinin ilerleyen seanslarında duygusal ve zihinsel yani düşünce sistemi anlamında dönüşümler yaşamaya başlıyoruz. Negatif düşünce ve duygularımızla oluşturduğumuz nefes alışkanlığımız doğal haline kavuştuğu zaman duygu ve düşüncelerimize pozitif bir şekilde etki ediyor.

*Bastırılmış duyguların serbest kalması ve özgürleşme
*Bilinçaltı seviyedeki negatif düşünce ve kayıtların dönüştürülmesi
*Zihindeki dırdırın sessizleşmesi
*Daha net karar verebilme ve daha keskin bir zeka
*Anda kalabilme ve olanı olduğu gibi kabul etme yeteneği
*Ve en önemlisi İÇ HUZURU

Nefes Terapisinin sonraki aşamasında ise ruhsal seviyede bir açılım yaşıyoruz.

*Farkındalığın artması
*Mutlu olmak için insanların değişmesine olan ihtiyacın ortadan kalkması
*Koşulsuz sevgiye açılım
*Hayattan keyif almak

Hayat sabit bir şekilde ilerlemiyor hiçbir zaman, her zaman inişler ve çıkışlar var. Bazen sevdiğimiz insanlar için üzülüyoruz, bazen başkalarına kırılıyoruz ya da zor bir dönemden geçiyoruz. Nefesiniz açık ve doğal akışında olduğunda tüm bu deneyimlerin içinden çok daha yumuşak ve rahat bir şekilde geçebiliyorsunuz. Çözümü daha net görüp, atılacak adımları cesaretle atıp, daha kararlı bir şekilde ilerleyebiliyorsunuz yolunuzda. Gereksiz öfkeler ve kırgınlıkları taşımadan, herkesi olduğu gibi kabul ederek ve sadece anda ilerleyerek…

Bu da müthiş bir güç ve huzur demek aslında.

Siz de nefes terapisinin tüm faydalarını deneyimlemek ve kişisel anlamda dönüşüm yaşamak isterseniz, bir nefes seansına davet ediyorum sizi…