Yazıların Konusunu Sorularınızla SİZ Belirleyin

1
1557
sizden gelenler
sizden gelenler

Biliyorsunuz, websitemde her hafta bir yazı yayınlıyorum. Yazının konusunu o hafta yaşadığım bir deneyimi baz alarak veya tamamen içimden gelen sese göre seçiyorum. Şu an www.ozge.biz.tr ’de 100’e yakın yazı var.

Fark ettim ki, yazı konularını kendim seçmeye devam ettiğim sürece aynı şeyleri tekrarlama ihtimalim yüksek. Bunun için sizden destek rica ediyorum.

Daha ayrıntılı bilgi sahibi olmak istediğiniz bir konu veya kendi hayatınızda takıldığınız bir durum varsa, anasayfadaki SİZDEN GELENLER kısmından bir mesaj yazın bana. Ben de haftalık yazımı yazarken sizin sorunuza yanıt vereyim. Bir nevi Güzin Abla durumu:)

Gerçi mail veya sosyal medya üzerinden attığınız mesajlara mutlaka yanıt veriyorum ama onlar hep bireysel bazda kalıyordu. Belki sizin hayatınızda yaşadığınız bir sorunun yanıtı, bir başkasının yaşamına da ışık olabilir. Birbirimizin deneyimlerinden faydalanmak daha hızlı bir gelişme ve büyümeyi getiriyor her zaman.

Yapacağınız şey www.ozge.biz.tr ana sayfada sağda gördüğünüz SİZDEN GELENLER kutucuğunun üzerine tıklamak ve herkesin faydalanabilmesi için sorunuzu sormak. Hadi bakalım, pamuk eller klavyeye…

Sorularınızla bir çok kişinin hayatına rehberlik yapmaya davet ediyorum sizi.

Yazıların daha interaktif bir hale gelmesi için sorularınızı göndermek ister misiniz?

1 YORUM

  1. Özge Hanım merhaba. Başkalarının yanında her zaman kendimiz olarak kalabilmek ne denli mümkün ? İstediğimiz ve istemediğimiz şeyleri ne kadar dile getirebiliyoruz ? İnsan ilişkileri bunu söylesen karşı taraf tepki gösteriyor; söylemesen kişi, kendi, karşı tarafa samimi olamıyor samimi olmayınca da içten içe huzursuz ve mutsuz oluyor ? Bu durum nasıl değişir ve doğru insanlar hayatımıza nasıl çekilebilir ? Dost, sevgili, arkadaş..

CEVAP VER

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.