ÜCRETSİZ BİR ÖN GÖRÜŞMEYE DAVETLİSİN

16
5676
yaşam koçluğu ön görüşmesi
yaşam koçluğu ön görüşmesi

KOÇLUK ÖN GÖRÜŞMESİNE DAVETLİSİNİZ

“Sen değiştiğinde HER ŞEY DEĞİŞİR,
Sen değiştiğinde GELECEĞİN YENİDEN YAZILIR”

Yaşamınıza daha mutlu ve huzurlu olduğunuz yeni bir yön vermek istiyor ve yaşam koçluğu seanslarının kendinize verebileceğiniz en güzel hediye olduğunu biliyorsanız, ücretsiz bir ön görüşmeye davet ediyorum sizi.

Bu görüşmede sizin hikayenizi paylaşıyor, yaşamdan beklentilerinizin ne olduğunu belirliyor ve detaylı bir yol haritası çiziyoruz.

Eğer yaşamınızda bir değişim arzu eder ve olasılıklarınız hakkında daha detaylı görüşmek isterseniz, KOÇLUK ÖNGÖRÜŞMESİ için bana ozge@ozgecuhadaroglu.com adresinden ulaşabilirsiniz.

Yüz yüze görüşmek isterseniz Istanbul Anadolu Yakası Göztepe’ye beklerim.

Eğer Istanbul dışında veya Avrupa Yakası’nda iseniz, yaşam koçluğu çalışmalarımı telefonda gerçekleştirdiğim gibi görüşmemizi de telefonla yapabiliriz. Yaşamında bir değişim arzu edene mesafeler engel olamaz 🙂

En kısa sürede görüşmek üzere,

Sevgiler

16 YORUMLAR

 1. Merhaba Özge Hanım,
  Hikayenizi okudum benzer şeyler yaşadım ve yaşamaya devam ediyorum.Öngörüşme yapmak istiyorum. Bu konuda sizden bilgi rica edecektim.

 2. Merhaba,

  hem kendi fiziksel ve psikolojik sağlığım için hem de kariyerimde de nefes teknikleri eğitimi verebilmek için eğitim arayışı içindeyim.
  Bilgi verebilir misiniz?
  Teşekkürler

 3. Merhaba Özge Hanım,
  Sizinle ön görüşme yapmak istiyorum bu konuda sizden bilgi bekliyorum istanbul avrupa yakasında ikamet ediyorum teşekkürler

 4. Merhabalar Ozge H.Pozitif dusunen bir insanim.Kendimi gelistirmek istiyorum.Ongorusme istiyorum.Tel.olabilir.Avrupa yakasindayim.Iyi gunler.

CEVAP VER

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.