Teşekkürler

Hocam Aykut Oğut’a teşekkür etmek istiyorum. Doğal, samimi ve olduğu gibi olduğu için; seanslarımızda kendimle ilgili çok şey keşfederken aynı zamanda çok eğlenebildiğim için; bildiği şeyleri benim gibi şüpheci birisine öğretirken her şeyi hatta zaman zaman onu bile sorgulamama izin verdiği için; bazen aynı şeyleri tekrar tekrar sormama rağmen hiçbir sorumu aptalca bulmayıp tekrar tekrar anlattığı için.

Nefes eğitimini aldığım Nevşah Fidan Karamehmet’e teşekkür ediyorum. Bir konuyu, öğrettiği şeye bu kadar inanan ve kendini adamış birisinden öğrenmek kadar keyifli ve heyecan verici bir şey yok gerçekten.

Abraham öğretilerini paylaşan Esther ve Jerry Hicks’e, Eckhart Tolle’a ve Darel Rutherford’a teşekkür etmek istiyorum. Onlar her ne kadar beni tanımasa da, ben onların kitaplarından seminer notlarından ve tüm yayınlarından çok şey öğrendim ve kafamda birçok şeyin netleşmesine yardımcı oldular.

Evimde hatırı sayılır bir kişisel gelişim arşivi oluştu. İçlerinden çok beğendiklerim veya hiç beğenmediklerim oldu. Bazılarının da bir kısmı hoşuma gitti. Ama hepsi, bana hangi bakış açısının daha uygun olduğu konusunda yol gösterdi. O yüzden emek harcayıp kitap yazan tüm kişisel gelişim yazarlarına da teşekkürler.